راهنما

لیست بازارهای روز سراسر ایران

لیست بازارهای روز سراسر ایران – جمعه بازار – سه شنبه بازار – یکشنبه بازار در سراسر ایران

همه ما خرید را دوست داریم. مخصوصا خرید از بازار که همه چیز بدون واسطه و با قیمت بسیار ارزانتر در دسترس قرار دارد. اما بازار روز چیست؟

تبلیغات محلی اینترنتی در بانک اصناف تهران

اگر صاحب هر شغل و هر صنفی در هر محله از تهران هستید می توانید یک پیج دائمی در بانک اصناف تهران داشته باشید که به گوگل معرفی شده و رتبه خوبی می گیرد!

رتبه خوب در گوگل یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتری تازه می باشد!

بازار روز نوعی بازار سرباز است که به صورت سنتی در مرکز یا میدان اصلی شهر برپا می‌شود. این بازار همچنین می‌تواند در یک روز خاص از هفته تشکیل شود یا به جای خیابان در یک صحن فضای باز بزرگ برپاگردد. در بازار روز هر نوع محصول و کالایی که فکر کندی عرضه می شود. آنهم با کمترین حاشیه سود که عموما فروشندگان در بازار روز در مقابل تخفیف مقاومت بالایی دارند.

جمعه بازار در تهرانسر – منطقه ۲۱ تهران

جمعه بازار در تهرانسر نیز یکی از بازارهای روزی است که همه چیز در انجا ارزانتر یافت می شود. برای بررسی این بازار و مقایسه قیمتها کافی است یک روز جمعه به همراه خانواده به خیابان انتهائی مسکن ویژه تهرانسر مراجعه فرمایید.

بازارهای هفتگی گیلان

گیلان شهر باران با میوه های ترش و شیرین و ملس با صنایع دستی اش. در این استان پرباران بازارهای هفتگی زیادی برقرار می شود که خود یکی از جاذبه ای گردشگری گیلان بوده و گردشگران زیادی در هنگام سفر به گیلان از این بازارهای روز دیدن کرده و خرید انجام می دهند.

البته بازارهای محلی گیلان صرفا محلی برای خرید و فروش نیست، دهقانان در این بازارها شرکت می‌کنند نه فقط برای این که اجناس را خرید و فروش کنند بلکه برای این که اطلاعات مبادله کنند، خویشان یا دوستان را ببینند، دنبال همسر بگردند، شارلاتان‌ها را تماشا کنند یا صرفاً از محیط سرزندهٔ بازار لذت ببرند

برنامهٔ بازارهای هفتگی گیلان

شنبه‌ بازار

اسالم، اطاقور، بندرانزلی، پاشاکی‌پشل، بندر پیربازار، تجن‌گوکه، جورشر، دهشال (آستانه)، رانکوه، شبخوس‌لات، شیخعلی‌کلایه، گوراب‌پس (فومن)، لسکوکلایه، لشت نشا، لوشان، لولمان، ماسال.

یکشنبه بازار

چوبر، خلیف‌آباد (تالش)، خمام، دستک (آستانه)، رودسر، صومعه‌سرا، کوچصفهان، گشت‌رودخان (فومن)، لولمان، منجیل.

دوشنبه بازار

آستانه اشرفیه، خشکبیجار، رحیم‌آباد، سنگر، سیاهکل، شفت، شلمان، ضیابر، کپورچال، کومله (لنگرود)، گوراب زرمیخ، هندخاله، لیسار.

سه‌شنبه بازار

اباتر، املش، پره‌سر، پاشاکی، دهکا و چهارده (آستانه)، دیلمان، رودبنه، جورشر، چهارده، فومن، لفمجان، لشت نشا.

چهار‌شنبه بازار

آقا سیدشریف، تازه‌آباد (سیاهکل)، پونل، جیرده، چابکسر، چوکام، حسن‌رود، حویق، خشک نودهان، رستم‌آباد، رضوانشهر،لنگرود،رودبنه، زیده و نودهان (فومن)، شیخ‌محله، کسما، کوچصفهان، کیاشهر، لولمان، واجارگاه.

پنج‌‌‌شنبه بازار

آستانه اشرفیه، تالش، تولم‌شهر، خشکبیجار، رودبار، زیباکنار، سیاه‌رودآلیان، سیاهکل، شاقاجی، شاندرمن، طاهر گوراب، کلاچای، نوخاله (صومعه‌سرا).

لطفا شما هم نشانی و اطلاعات بازار روز شهر خود را ارسال بفرمایید تا در این لیست قرار بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.